Snoop Dogg ve Ice Cube ölümünden sonra ünlü film yapımcısına övgüler yağdırdı.
Komedyen Ricky Harris, 54 yaşında kalp krizinden öldü. Müdürü Cindy Ambers, Harris'in 26 Aralık Pazartesi günü kalp krizinden öldüğünü söyledi.

Snoop Dogg ve Ice Cube ölümünden sonra ünlü film yapımcısına övgüler yağdırdı.

Komedyen Ricky Harris, 54 yaşında kalp krizinden öldü. Müdürü Cindy Ambers, Harris'in 26 Aralık Pazartesi günü kalp krizinden öldüğünü söyledi.

Bir vaizin oğlu olarak doğan Harris, Long Beach yerlisi idi. 1990'lı yıllarda West Coast rap sahnesinde yer aldı ve 1990'lı yıllarda HBO'nun Def Comedy Jam'sinde yer alarak popülerliğe ulaşmıştı.Ayrıca bazı hip-hop kayıtlarına da katkıda bulunmuştur.

Amerikalı yapımcı, aktör ve komedyen Ricky Harris,Snoop Dogg, Ice Cube ve Dr Dre ile işbirliği yapmış ve Snoop Dogg'un "W-Balls" ve Ice Cube'nun "Turn Off the Radio" gibi popüler hip-hop şarkıları üzerinde çalışmıştı.Ayrıca Harris, Heat ve Chris Rock'ın Komedi filmi "Heroes Hates Chris" te rol almış ve Snoop Dogg'un albümlerini kullanmıştı.

Harris, oyunculuk kariyerinin başlangıcını ise, 1993 yılı Tupac Shakur ve Janet Jackson'ın oynadığı "Poetic Adalet" adlı drama ile yapmıştı.

Daha yakın bir  tarihte ise,Tracy Morgan Show ve The People v OJ Simpson: Amerikan Suç Hikayesi'nde rol aldı. En son, 20 Ocak'ta vizyona çıkan Thomas J Churchill'in Check Point'inde oynadı.

Kaynak: independent.co.uk

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları