Her bölümünde farklı konu ve oyuncularla karşımıza çıkan, teknolojinin insan üzerindeki etkilerini işleyen Black Mirror 21 Ekim'de yeniden başlayacak. Balck Mirror son olak 16 Aralık 2014'te 'White Christmas' isimli özel bölümüyle karşımıza çıkmıştı.

Her bölümünde farklı konu ve oyuncularla karşımıza çıkan, teknolojinin insan üzerindeki etkilerini işleyen Black Mirror dizisi 21 Ekim'de yeniden başlayacak. 

İngiliz Channel 4 kanalında üçer bölümlük iki sezon halinde yayınlanan ve teknolojinin ilerlemesiyle insanlığın geleceği nokta üzerinden her bölümde farklı oyuncularla başka bir hikaye işleyen ‘Black Mirror’, 2015’e girmeye sayılı günler kala 16 Aralık 2014'te "White Christmas" isimli yılbaşına özel bir bölüm yayınlamıştı.

Dizinin yeni yayıncısı Netflix, dizinin altı bölümlük yeni sezonunun 21 Ekim’de başlayacağını duyurdu.

Yeni sezonda yer alacak oyunculardan bazıları ise, Michael Kelly, Malachi Kirby, Madeline Brewer, Kelly MacDonald, Alice Eve, James Norton ve Jerome Flynn olarak açıklandı.

Black Mirror’un altı bölümünün ‘bir Netflix geleneği’ olarak tek seferde yayınlanıp yayınlanmayacağına dair bir bilgi henüz mevcut değil.

‘Mad Men’ dizisinden tanıdığımız Jon Hamm’ın oynadığı özel bölüm ‘White Christmas’, yoğun ilgi görmüştü.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları