Telefon şebekelerindeki açıktan faydalanan hackerlar, çeşitli fiyat tarifeleriyle istenen telefon numarası hakkında her türlü bilgiye ulaşabilmenizi sağlıyor ve satın alınan tarife ölçütünde hedef cihaza yapabileceklerinizin de bir sınırı olmuyor.

İnternet hayatın her alanına girdikçe hackerların eli de kuvvetleniyor. Telefon şebekelerindeki açıktan faydalanan hackerlar, 500 dolara istediğiniz kişiyi hacklemeyi teklif ediyor.

İnternette güvenlik açıkları kişisel bilgileri tehdit ediyor. Bu kez hücresel servisteki güvenlik açıklarını değerlendiren çok zararlı bir site tespit edildi.

Her türlü bilgiye ulaşma garantisi!

Zkkc7e5rwvs4bpxm.onion adlı bu site, çeşitli fiyat tarifeleriyle hedeflenen telefon numarası hakkında her türlü bilgiye ulaşabilmenizi garanti ediyor. Dahası satın alınan tarife ölçütünde hedef cihaza yapabileceklerinizin de bir sınırı olmuyor. Sitenin bu zararları tespit edildiği an siteye erişim engeli getirildi.

Her keseye uygun tarifeler!

En yüksek 500 dolarlık tarifede ise müşteri her türlü özel içeriğe erişebilmekteyken, hackerlar diğer müşterileri kaçırmamak için 150 dolar, 250 dolar gibi farklı tarifeler de oluşturmuş. En düşük tarifeye hedef cihaz hakkındaki sadece görüşme, mesaj ve ağ trafiği kayıtlarını sunuyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları